[ APLIKACE ]

Techlam - slinutá dlažba a obklady v novém pojetí

Přinášíme Vám Techlam, novou porcelánovou dlaždici, která díky svému velkému formátu a minimální tloušťce přináší revoluci v oblasti interiérového designu a architektury. Nabízíme nové barvy a textury, které mohou proměnit jakoukoli atmosféru ve svět extrémní krásy.

Kombinace designu a avantgardy vytváří výbuch barev a textur, ruku v ruce s tou nejvybranější elegancí. Porcelánový výrobek, který fascinuje svými sofistikovanými nuancemi, které dosahují svého plného významu díky svým jedinečným kvalitám, exkluzivním pro tenkou, velkoformátovou keramiku.
Techlam je synonymem kvality, elegance a sofistikovanosti. Stanovuje nový standard pro porcelánové výrobky, schopný vytvářet prostory nabité osobností a jednoduše jedinečné.

Hi-tech řešení pro podlahy, stěny, desky, nábytek a fasády, kde je možné vytvořit konceptualizaci integrálních projektů pomocí jediného keramického materiálu.

Luxusní vzhled

Luxusní povrchová úprava se širokou nabídkou barev včetně imitace kamene, dřeva a industry nejde uplatnění v každém interiéru i exteriéru.

Bez omezení

Díky svým rozměrům se opravdu nejedná o běžnou dlažbu. Základní velikost obkladu je 3 000 x 1 000 mm a tloušťka pouhé 3 mm.

Spektrum využití

Rozměry, technické vlastnosti a široká nabídka barev předurčuje Techlam pro použití ve stavebnictví a designu bez zásadních omezení.

[ techlam ]

Techlam a použití

01.
Interiér

Doma, v kanceláří, obchodním domě nebo letišti … všude bude Techlam jako obklad stěn či podlahy ideální materiál.

02.
Fasády budov

Vertikální ani horizontální umístění nebude při instalaci na venkovní fasády budov problém.

03.
Kuchyně

Tepelná odolnost umožňuje použití Techlamu i v prostoru kuchyně. Na pracovní ostrůvky, obložení stěn či jen podlahu …

04.
Nábytek

Jednoduché a přesné dělení ve spojení s designem otvírá Techlamu nové možnosti použití – prodejní pulty, stánky, bary …

[ techlam ]

Techlam a výhody

01.
Rozměry a váha

 Základní velikost obkladu je 3 000 x 1 000 mm a tloušťka pouhé 3 mm a  váhou 1 m2 pouze 7kg.

02.
Barevnost

Techlam je výráběn ve více jak 40 barevných variantách – od industriálních, dřevěných a kamných až po ty základní minimalistické.

03.
Odolnost

Techlam disponuje zvýšenou odolností proti povětrnostním vlivům, poškrábání, není nasákavý a je tepelně odolný a nehořlavý.

[ techlam ]

Techlam v Praze

Vnitřní stěny této stanice metra jsou obloženy multifunkčním a krásným porcelánovým materiálem Techlam. V Praze Techlam® Hydra Beige obkládá Nemocnici Motol svou jemnou barvou a jemnou strukturou, která poskytuje světlost, čistotu a klid. Materiál uspěl při vytváření příjemné atmosféry v neosobním a chaotickém prostoru stanice metra.

Techlam® Hydra Beige
m2
použito Techlamu